21 Haziran 2016

Tarihçe

Abdulahat-ARVAS

Firmamız 1998 yılında yerli sermaye ve öz kaynaklarla Özerşah Enerji ve Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı ile kurulmuştur. Kısa sürede İthalat ve İhracat konularında bölgesinde söz sahibi olacak bir konuma ulaşmıştır. Hedefinde büyümeyi amaçlayan firmamız, 2001 yılında ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sunmak amacıyla 21.000 m² alan üzerine kurulu 7.500² si kapalı olan ilk fabrikasını kurmuştur. Çalışmalarına 2007 yılında Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde 5.000 m²’si kapalı olmak üzere toplamda 8.500 m² alan üzerine çağdaş ve teknolojik imkânlarını kullanarak 2. Fabrikasını da kurmuştur.
İnsan sağlığına önem veren, çevreye özen göstermeyi prensip edinen firmamız; otomotiv, Sanayi ve Endüstriyel yağlar, Gres yağları oto bakım ürünlerinde üretim, satış ve pazarlama faaliyetini sürdürmektedir. Bu alanda pazar payını hızla genişleten şirketimiz, siz değerli müşterilerimize hizmetin en iyisini sunabilmek için çalışmalarına özen göstermektedir. Bu doğrultuda 2015 yılında ise sanayinin lokomotifi ve kalbi olan Marmara bölgesinde bulunan, Kocaeli/Dilovası GEBKİM Kimyacılar İhtisas Organize Sanayiinde 6.000 m²’si kapalı olmak üzere 9.500 m² alan üzerinde 3. Fabrikasını da kurmuştur.
Amacımız siz müşterilerimize hizmetin en iyisini sunmak, yerli ve milli sanayinin gelişmesini, daha da güçlenmesini sağlamaktır. Bizler ve ekip arkadaşlarımız ülkemizin Uluslararası arenada, hak ettiği yere gelmesi için elini, yüreğini ve hatta bedenini taşın altına koymaya gönüllü ve hazırız.

Saygılarımızla…

Abdulahat ARVAS
Yön.Krl.Bşk.

Genel
About korcay

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir