top of page
2021_10_18_17_31_IMG_5215.JPG

MONEX İLE TANIŞMALISINIZ

Monex: 1998 yılında kurulan ve 2005 yılında aldığı patent ile üretim hayatına başlayan uluslararası bir markadır. Ürettiği ürünler her türlü kullanıma uygundur. Bunlar, sanayi, otomotiv ve endüstriyel yağlar, oto bakım ürünleri, proses yağları, marin yağları, gres yağları ve antifrizler vb.gibi ürünlerdir.

Alanında yüksek nitelik ve deneyime sahip ekibimiz ile mevcut ve durmadan değişen ihtiyaçlara yönelik inovatif çözümler sunmaktadır. Ayrıca çağın gelişen taleplerini karşılamak için sürekli yeniliğe devam ederken yüksek kaliteli ve uygun maliyetli formülasyonlar da geliştirmektedir. Monex, geçmişi ile  tecrübeli, sürekli yeniliğe açık olması ile de hep genç kalan bir markadır.

Neden Monex

Monex Ürünler
Sürekli Ar-Ge

Yetkin ve deneyimli Ar-Ge kadromuz ile son teknoloji ürünü cihaz ve ekipmanlara sahip, akredite laboratuvarımızda sürekli AR-GE ile ürünlerimizi geliştiriyor ve iyileştiriyoruz. Laboratuvar ekipmanlarımız mütemadiyen bağımsız kalibrasyon firmaları tarafından uluslararası standartlara göre kalibre edilmektedir. Üretim, dolum ve paketleme işlemlerimiz  tam otomatik makine ve ekipmanlarla yapılmaktadır.

4572141.jpg

Üretim Sürecimiz Hakkında 

bottom of page